Integral LED Sunset 5W 1800K 380LM Dimmable B22 UK
by Integral LED
Original price
£9.99
-
Original price
£9.99
Original price
£9.99
£9.99
-
£9.99
Current price
£9.99
1800K
Extra Warm
Dimmable
IP20
Indoor
Details
| Category | Lamps |
Physical Data
| Base Type | Bayonet Cap (B22) |
| Application | Indoor, General Lighting |
Light Data
| Lumens | 380 lm |
| Colour Temperature | 1800K - Warm White |
| Dimmable | Yes |
Electrical Data
| Wattage | 5W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50