Integral LED Classic MR16 3Pack GU5.3 420LM 5W CW UK
by Integral LED
Original price
£10.50
-
Original price
£10.50
Original price
£10.50
£10.50
-
£10.50
Current price
£10.50
4000K
Cool White
Details
| Barcode / EAN | 5055788219927 |
| SKU | LT5055788219927 |
| Category | GU5.3 BULBS |
| Brand | Integral LED |
Light Data
| Lumen Output | 420lm |
| Lamp Base | GU5.3 |
Electrical Data
| Wattage | 5W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50