Integral LED G9 Bulb 320Lm 2.6W 2700K Non-Dimmable 270 Beam Clear UK
by Integral LED
Original price
£2.25
-
Original price
£2.25
Original price
£2.25
£2.25
-
£2.25
Current price
£2.25
2700K
Warm White
Non-Dim
IP20
Indoor
Details
| Category | Lamps |
Physical Data
| Base Type | G9 |
| Application | Indoor, General Lighting |
Light Data
| Lumens | 320 lm |
| Colour Temperature | 2700K - Warm White |
| Beam Angle | 270 degrees |
| Dimmable | No |
Electrical Data
| Wattage | 2.6W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50