Integral LED Golf Ball Bulb E14 470Lm 5.5W 2700K Non-Dimm 240 Beam Clear UK
by Integral LED
Original price
£3.99
-
Original price
£3.99
Original price
£3.99
£3.99
-
£3.99
Current price
£3.99
2700K
Warm White
Non-Dim
IP20
Indoor
Details
| Barcode / EAN | 5055788207979 |
| SKU | LT5055788207979 |
| Category | GOLF BALL BULBS |
| Brand | Integral LED |
Light Data
| Colour Temperature | 2700K - Warm White |
| Lumen Output | 470lm |
| Dimmable | No |
| Lamp Base | E14 |
Electrical Data
| Wattage | 5.5W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50