Integral LED GU10 470 Lm 5.5W UK
by Integral LED
Original price
£12.99
-
Original price
£12.99
Original price
£12.99
£12.99
-
£12.99
Current price
£12.99
IP20
Indoor
Details
| Category | Lamps |
Physical Data
| Base Type | GU10 |
| Application | Indoor, General Lighting |
Light Data
| Lumens | 470 lm |
Electrical Data
| Wattage | 5.5W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| IP Rating | IP20 |
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50