Integral LED Mini Globe 5.5W 2700K 470LM B15 Non-Dim 140d B.Angel Opal UK
by Integral LED
Original price
£2.49
-
Original price
£2.49
Original price
£2.49
£2.49
-
£2.49
Current price
£2.49
2700K
Warm White
IP20
Indoor
Details
| Barcode / EAN | 5055788210337 |
| SKU | LT5055788210337 |
| Category | GOLF BALL BULBS |
| Brand | Integral LED |
Light Data
| Colour Temperature | 2700K - Warm White |
| Lumen Output | 470lm |
| Lamp Base | B15 |
Electrical Data
| Wattage | 5.5W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50