Integral LED MR11 GU10 320Lm 3.4W 4000K Non-Dimm 36d UK
by Integral LED
Original price
£2.49
-
Original price
£2.49
Original price
£2.49
£2.49
-
£2.49
Current price
£2.49
4000K
Cool White
Details
| Category | Lamps |
Physical Data
| Base Type | GU10 |
| Application | Indoor, General Lighting |
Light Data
| Lumens | 320 lm |
| Colour Temperature | 4000K - Cool White |
| Dimmable | No |
Electrical Data
| Wattage | 3.4W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| IP Rating | IP20 |
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50