Integral LED Omni Filament Candle B22 4.2W 4000K Dimmable UK
by Integral LED
Original price
£4.50
-
Original price
£4.50
Original price
£4.50
£4.50
-
£4.50
Current price
£4.50
4000K
Cool White
Dimmable
Details
| Category | Lamps |
Physical Data
| Base Type | Bayonet Cap (B22) |
| Application | Indoor, General Lighting |
Light Data
| Colour Temperature | 4000K - Cool White |
| Dimmable | Yes |
Electrical Data
| Wattage | 4.2W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50