Integral LED Omni Filament GLS Bulb B22 470Lm 4.2W 4000K Dimmable 320 Beam Clear Full Glass Integral
by Integral LED
Original price
£2.88
-
Original price
£2.88
Original price
£2.88
£2.88
-
£2.88
Current price
£2.88
4000K
Cool White
Dimmable
Details
| Category | Lamps |
Physical Data
| Base Type | Bayonet Cap (B22) |
| Application | Indoor, General Lighting |
Light Data
| Lumens | 470 lm |
| Colour Temperature | 4000K - Cool White |
| Beam Angle | 320 degrees |
| Dimmable | Yes |
Electrical Data
| Wattage | 4.2W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50