Integral LED Omni Filament GLS Bulb B22 470Lm 4.5W UK
by Integral LED
Original price
£3.99
-
Original price
£3.99
Original price
£3.99
£3.99
-
£3.99
Current price
£3.99
IP20
Indoor
Details
| Barcode / EAN | 5055788222446 |
| SKU | LT5055788222446 |
| Category | GLS BULBS |
| Brand | Integral LED |
Light Data
| Lumen Output | 470lm |
| Lamp Base | B22 |
Electrical Data
| Wattage | 4.5W |
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50