Crompton Oven Appliance 15W 2800K SES-E14 UK
by Crompton
Original price
£1.99
-
Original price
£1.99
Original price
£1.99
£1.99
-
£1.99
Current price
£1.99
2800K
Warm White
Details
| Barcode / EAN | 5018986648913 |
| SKU | LT5018986648913 |
| Category | OVEN LAMPS |
| Brand | Crompton |
Light Data
| Colour Temperature | 2800K — Warm White |
| Lamp Base | E14 |
Electrical Data
| Wattage | 15W |
| Voltage Range | 220–240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50