Integral LED Sensorlux Cabinet Wardrobe Light 350mm 150Lm 3000K with Dual IR Hand Wave and Door Sensor Dimmable Rechargeable Battery
by Integral LED
Original price
£13.63
-
Original price
£13.63
Original price
£13.63
£13.63
-
£13.63
Current price
£13.63
3000K
Warm White
Dimmable
IP65
Weatherproof
Details
| Category | Lamps |
Physical Data
| Application | Indoor, General Lighting |
Light Data
| Lumens | 150 lm |
| Colour Temperature | 3000K - Warm White |
| Dimmable | Yes |
Electrical Data
| Voltage Range | 220-240V AC |
Environmental & Compliance
| CE Marked | Yes |
| RoHS Compliant | Yes |
🚚 Next-day delivery on orders placed before 3pm Mon–Fri
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50
📍 Same-day click & collect — 24 Western Avenue, Acton W3 7TZ (Mon–Fri 7:30am–5:30pm · Sat 8am–1pm)
🚚 Free delivery on orders over £50